O společnosti

Společnost KATEX s.r.o. byla založena v roce 1991.

Po skromných začátcích v Bludově jsme přesídlili do Šumperka a v roce 1993 zakoupili budovu na nám. Republiky, kde bylo zřízeno sídlo společnosti a servisní oddělení. S růstem obchodních i servisních aktivit se i nadále zvyšovaly nároky na prostory. V roce 1996 jsme proto postavili novou budovu Elektrocentra na ulici Dr. E. Beneše, kde jsme našli dostatek prostoru pro prodej i sklad. Toto sloučení obchodního a servisního oddělení přineslo další zkvalitnění služeb a větší operativnost při řešení požadavků.

Z počátku byl naší hlavní činností servis kancelářské techniky a drobné spotřební elektroniky. Postupně jsme přidávali další aktivity jako servis výpočetní techniky, telekomunikací, televizní techniky atd. Rozvíjela se také naše obchodní činnost.

V současné době drží Katex s.r.o. v naší šumperské oblasti vedoucí postavení ve výše uvedených aktivitách, a to především díky stovkám spokojených klientů, se kterými spolupracujeme a kteří se k nám pravidelně vrací.

Našim krédem bylo a je, zajištovat komplexní služby, to znamená dobře poradit při výběru zařízení, zajistit dovoz na místo, odborně nainstalovat, zaškolit obsluhu, provádět pravidelnou údržbu a v případě poruchy zajistit záruční a pozáruční servis.

Pevně věříme, že i Vy, patříte do řady našich spokojených zákazníků a pokud jste tak ještě neučinili, prosíme, vyzkoušejte nás!

Za vedení společnosti
Zbyněk Strnad, Iva Strnadová, Vladimír Hlavsa

Naše kontakty

Adresa:
Ed. Beneše 14a, 787 01 Šumperk
Telefon:
+420 583 215 712
Email:
obchod@katex.cz
Otevírací doba:
 
po - čt: 8:30-12:00 12:30-16:30
pá: 8:30-12:00 12:30-16:00
  • Katex s.r.o, Ed. Beneše 14a, 787 01 Šumperk

Nechte nám vzkaz a my se Vám ozveme

Potřebujete-li poradit v jakékoliv oblasti námi nabízených služeb, obraťte se na nás. Rádi Vám poradíme a doporučíme Vám pro Vás nejlépe vyhovující řešení. Kontaktujte nás našem telefoním čísle +420 583 215712, prostřednictvím naší emailové adresy obchod@katex.cz a nebo vyplňte níže uvedený kontaktní formulář a my se Vám ozveme zpět.

Prosím vyplňte Vaše jméno. Vyplňte prosím Vaši zprávu.